Kullanıcı Yorumları © 2024. Tüm hakları saklıdır.

Kullanıcı Yorumları – Ürünler Hakkında Herşey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kullanıcı Yorumu
  4. »
  5. 2023 Yeni Halka Arz Yes Oto Kiralama Kazandırırmı Kaç Gün Tepe Gider

2023 Yeni Halka Arz Yes Oto Kiralama Kazandırırmı Kaç Gün Tepe Gider

kullanici kullanici - - 3 dk okuma süresi
5 0
Yes Oto Halka Arz

2023 Yeni halka arz başvurusu yapan Yes Oto Kiralama ve Turizm Yatırımları A.Ş (Enderprise) Sermaye Piyasa Kurulu’na (SPK) başvuru yaptı. Halka arz‘a türk halkının yeni halka arz taleplerine sıcak bir kan gibi geldi. Yeni Halka Arz günümüzde artık her kullanıcının talep ettiği bir katılım oldu. Halka arz kazandırırmı gibi araştırmalar artık daha çok günümüz görülmeye başlandı. Halka arz 2023 kaç gün tepe gider yada Halka arz kazandırır mı gibi kelimeler artık yeni trend olmayı başardı. Kaç gün tepe gider bilgilerine borsa sitelerinden öğrenmek artık çok kolay ve bunların artık hesaplanması kullanıcı yorumları tarafından bile yapılmaktadır. Kullanıcı yorumların’da ele aldığımız zaman SASA, HEKTAŞ gibi hisseler ses getirdiğini belirtiyor sizler için ön bir araştırma yapalım.

Yes Oto Kiralama ve Turizm Yatırımları A.Ş (Enderprise) Sermaye Piyasa Kurulu’na (SPK) başvuru yaptı.

SPK’ya yapılan başvuru sonrasında şirketin taslak izahname ayrıntıları ise paylaşıldı. Halka Arz çerçevesinde 35.000.000 TL nominal değerli payların eşit dağıtımı yapılacak. Halka arz, Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş tarafından yönetilecek ve T1 – T2 bakiyesi kullanılacak.

YES OTO KİMDİR

Yes Oto Kimdir 1990 yılında kurulan 1997 yılından itibaren National Car Rental® Türkiye lisansı ile hizmet vermeye başladı. Türkiye’nin ilk günlük araç kiralama markası olan Yes Oto Kiralama, özellikle havayolu şirketleri ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde online araç kiralama hizmetini sektörde bir ilki gerçekleştirerek sunmuştur. Ayrıca, 2014 yılından itibaren Enterprise Rent A Car ana lisansını alarak Enterprise Türkiye olarak hizmetlerine devam etmektedir.Yes Oto Kiralama A.Ş., Enterprise Holding bünyesinde bulunan Enterprise Rent-A-Car, Alamo ve National Car Rental markalarını Türkiye’de 37 ilde 80’den fazla ofis ile temsil etmektedir.

yes oto kiralama halka arz

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir