iPhone’da Fotoğraf Slayt Gösterisi Nasıl Yapılır?

iPhone'unuzda fotoğraf slayt gösterisi oluşturmak, anılarınızı dinamik ve görsel olarak çekici bir şekilde sergilemek için mükemmel bir yöntemdir. Bir slayt gösterisi yakın zamanda yaşanan bir olayı yeniden yaşamanıza yardımcı olabilir […]

iPhone’unuzda fotoğraf slayt gösterisi oluşturmak, anılarınızı dinamik ve görsel olarak çekici bir şekilde sergilemek için mükemmel bir yöntemdir. Bir slayt gösterisi yakın zamanda yaşadığınız bir tatili yeniden yaşamanıza, bir aile etkinliğini kutlamanıza veya sanatsal çabalarınızı paylaşmanıza yardımcı olabilir. Fotoğraflar uygulamasındaki slayt gösterisi özelliği, görsellerinizi kolayca düzenlemenize ve bunları başka bir yazılıma ihtiyaç duymadan gösterişli, profesyonel bir şekilde sunmanıza olanak tanır.

iPhone'da Fotoğraf Slayt Gösterisi Nasıl Yapılır? 4

Slayt gösterisi işlevi aynı zamanda görüntülerinizi düzenlemenin ve görüntülemenin basit bir yolunu sağlayarak anıları paylaşma ve takdir etme kapasitenizi de geliştirir. Geçişler ve müzikle iPhone’unuzda sinematik bir deneyim yaratmanıza olanak tanır. Bir sunumu daha büyük bir ekranda AirPlay ile oynatabildiğiniz toplantılar için idealdir. Bunu ayrıca kişisel yansımanız ve en sevdiğiniz anılarınızı yeni bir şekilde yeniden yaşamak için de kullanabilirsiniz.

iPhone’da Fotoğraf Slayt Gösterisi Nasıl Yapılır?

iPhone’unuzda nasıl fotoğraf slayt gösterisi oluşturacağınız.

  • Fotoğraflar uygulamasını açın.
  • Albümler görünümüne gidin ve slayt gösterisine dönüştürmek istediğiniz albümü seçin. Alternatif olarak, Kitaplık görünümü altında slayt gösterinize eklemek istediğiniz görselleri seçip dokunun.
  • Diğer simgesine (üç nokta) dokunun ve açılır menüden Slayt Gösterisi’ni seçin.
  • Slayt gösterisi oynatıldığında ekrana dokunun ve hızı, temayı ve müziği değiştirmek için Seçenekler’i seçin. (Varsayılan müzik seçeneklerine bağlı kalmak istemiyorsanız Müzik koleksiyonunuzdan bir şarkı seçebilirsiniz.)
  • Slayt gösterinizi yakındaki bir Apple cihazına veya akıllı TV’ye göndermek için sağ üst köşedeki AirPlay sembolüne basın ve seçtiğiniz cihazı seçin.
  • Slayt gösterisini kapatmak için ekrana basın ve Bitti’yi seçin.

Hepsi bu kadar. Fotoğraflarınızın dinamik bir sunumu için gelecekte görüntülenmek üzere kaydedilebilecek bir Bellek Videosu (Daha Fazla > Bellek Videosunu Oynat) oluşturmayı düşünün. Bellek Videoları ayrıca filtreler (veya “Görünümler”), başlık ayarları ve belleğinizi saklama olanağı da içerir. Diğer yazılarımızı da incelemeyi unutma. Nokrev 50 Mg Kullanıcı Yorumları Nedir?

ofis taşımacılığı deneme bonusu veren siteler sohbet odaları Online Lisans